menu
Word Lid
Dankzij Vlaams Belang meer actie tegen sluikstorten.

Op donderdag 9 maart 2023 stelde het Vlaams Belang in de Aarschotse gemeenteraad meerdere vragen over het sluikstort probleem in onze gemeente. Hieruit bleek dat er 2022 107 meldingen binnenkwamen en er 32 processen-verbaal werden opgesteld. Een duidelijk bewijs dat sluikstorten leidt tot overlast in onze gemeente (bijna 1 melding om de 3 dagen). Vanuit Vlaams Belang waren we dan ook tevreden dat de stad Aarschot 22 inwoners zal aanstellen als handhavers GAS boetes voor zwerfvuil, en dit in samenwerking met OVAM. Deze 22 handhavers zullen onder meer toezien op sluikstorten, het achterlaten van zwerfvuil, hondenpoep, het niet bijhebben van een hondenpoepzakje, eetkramen zonder vuilbakken, enz... Inbreuken hierop vastgesteld door deze handhavers zullen worden gesanctioneerd door de GAS-ambtenaar. Voor ons als Vlaams Belang alvast een stap in de goede richting voor een meer propere stad!

ONTVANG ONZE NIEUWSBRIEF